Displaylösningar & print för expo, event, sport & butik

Kontakta oss

Välkommen in!

08-83 33 00

info@maxdialog.se

Johannesfredsvägen 5

168 69 Bromma, Stockholm

Våra öppettider är vardagar kl 8-17

Maxdialog på Facebook Maxdialog på Google Maps
Johannesfred

Vi sitter i Voltahuset alldeles vid Johannesfreds tvärbanestation. Voltahuset är den äldsta bevarade industrifastigheten i Ulvsunda, uppfört år 1917, och har en brokig bakgrund.

Voltahusets historik

Projektledare

BM

Björn Mattsson

bjorn@maxdialog.se

08-522 35 640

JL

Jan Lundemo

lundemo@maxdialog.se

08-522 35 641

CG

Christer Gustafsson

christer@maxdialog.se

08-522 35 642

Original & produktion

BS

Björn Sahlberg

bjorn.sahlberg@maxdialog.se

08-522 35 643

AL

André Larsson

andre@maxdialog.se

08-522 35 644

Ateljé & logistik

KN

Kristin Nyfelt

kristin@maxdialog.se

08-522 35 645

AF

Arben Fejzullahu

arben@maxdialog.se

08-522 35 646

CSL

Christel Schmidt Lindholm

christel@maxdialog.se

08-522 35 647

LF

Lessong Faye

lessong@maxdialog.se

08-522 35 647

Hitta till oss

Displaylösningar & print för expo, event, sport & butik

08-83 33 00

Johannesfredsvägen 5

Bromma, Stockholm