Våra kontaktuppgifter som QR-kod
Våra kontaktuppgifter som QR-kod. Scanna och spara i mobilen!

info@maxdialog.se  08-83 33 00

Kontakta oss

Välkommen in!

08-83 33 00

info@maxdialog.se

Ny adress from 11 juni 2018:
Johannesfredsvägen 5
168 69 Bromma, Stockholm

Våra öppettider är vardagar kl 8-17

Maxdialog på Google Maps Maxdialog på Facebook

Vi på Maxdialog

Projektledare

Björn Mattsson

Jan Lundemo

Christer Gustafsson

bjorn@maxdialog.se

lundemo@maxdialog.se

christer@maxdialog.se

08-522 35 640

08-522 35 641

08-522 35 642

Original & produktion

Björn Sahlberg

André Larsson

bjorn.sahlberg@maxdialog.se

andre@maxdialog.se

08-522 35 643

08-522 35 644

Ateljé & logistik

Kristin Nyfelt

Arben Fejzullahu

Christel Schmidt Lindholm

Lessong Faye

kristin@maxdialog.se

arben@maxdialog.se

christel@maxdialog.se

lessong@maxdialog.se

08-522 35 645

08-522 35 646

08-522 35 647

08-522 35 647

Hitta till oss

Maxdialog - för expo, event, sport & butik

Displaylösningar & print för expo, event, sport & butik.

Om oss      info@maxdialog.se      08-83 33 00      Johannesfredsvägen 5, Bromma, Stockholm