info@maxdialog.se   08-83 33 00

Kontakta oss

Välkommen in!

08-83 33 00

info@maxdialog.se

Johannesfredsvägen 5
168 69 Bromma, Stockholm

Våra öppettider är vardagar kl 8-17

Maxdialog på Facebook Maxdialog på Google Maps

Vi sitter i Voltahuset alldeles vid Johannesfreds tvärbanestation. Voltahuset är den äldsta bevarade industrifastigheten i Ulvsunda, uppfört år 1917, och har en brokig bakgrund.

navigate_nextVoltahusets historik

Vi på Maxdialog

Projektledare

Björn Mattsson

Jan Lundemo

Christer Gustafsson

bjorn@maxdialog.se

lundemo@maxdialog.se

christer@maxdialog.se

08-522 35 640

08-522 35 641

08-522 35 642

Original & produktion

Björn Sahlberg

André Larsson

bjorn.sahlberg@maxdialog.se

andre@maxdialog.se

08-522 35 643

08-522 35 644

Ateljé & logistik

Kristin Nyfelt

Arben Fejzullahu

Christel Schmidt Lindholm

Lessong Faye

kristin@maxdialog.se

arben@maxdialog.se

christel@maxdialog.se

lessong@maxdialog.se

08-522 35 645

08-522 35 646

08-522 35 647

08-522 35 647

Hitta till oss

Maxdialog - för expo, event, sport och butik

Displaylösningar & print för expo, event, sport & butik.

Om oss      info@maxdialog.se      08-83 33 00      Johannesfredsvägen 5, Bromma, Stockholm